Gyülekezeti Facebook csoport

A gyülekezetünkben való információáramlás egyik lehetséges útja az Érdligeti Református Egyházközség Facebook csoport, amely 2017-ben indult el. Jelenleg 235 tagja van, leginkább gyülekezeti alkalmainkat rendszeresen látogató testvérek. Jellemzően heti 2-3 bejegyzés kerül fel rá, amelyek kivétel nélkül gyülekezetünk életével kapcsolatosak (beszámolók, felhívások, prédikációk).  Amennyiben Önnek alkalmasabb az informálódásnak ez a módja (a gyülekezeti honlaphoz vagy a gyülekezeti gmail csoporthoz képest), kérem keresse meg a Facebookon az Érdligeti Református Egyházközség csoportot és csatlakozzon hozzá. FIGYELEM! Ennek a csoportnak a borítóképe egy felhő égszínkék égen, amely fontos lehet a jó csoport kiválasztásához, ui. gyülekezetünknek voltak korábban is Facebook csoport kezdmenyézései (más neveken), de azok jelen pillanatban inaktívak. 

A működő csoport itt érhető el: https://www.facebook.com/groups/131446450778362/