Gyülekezeti Facebook csoport

A gyülekezetünkben való információáramlás egyik lehetséges útja az Érdligeti Református Egyházközség Facebook csoport, amely fél éve indult el. Jelenleg (jan 1.) 55 tagja van, leginkább gyülekezeti alkalmainkat rendszeresen látogató testvérek. Jellemzően heti 2-3 bejegyzés kerül fel rá, amelyek kivétel nélkül gyülekezetünk életével kpcsolatosak (beszámolók, felhívások, prédikációk).  Amennyiben Önnek alkalmasabb az informálódásnak ez a módja (a gyülekezeti honlaphoz vagy a gyülekezeti gmail csoporthoz képest), kérem keresse meg a Facebookon az Érdligeti Református Egyházközség csoportot és csatlakozzon hozzá. FIGYELEM! Ennek a csoportnak a borítóképe egy felhőkkel tarkított kék ég, amely fontos lehet a jó csoport kiválasztásához, ui. gyülekezetünknek voltak korábban is Facebook csoport kezdményezései (más neveken), de azok jelen pillanatban inaktívak. 

A működő csoport itt érhető el: https://www.facebook.com/groups/131446450778362/