Koronavírus

Március 16-án a Magyarországi Református Egyház elnöksége a koronavírus gyors terjedésére való tekintettel, azzal a kéréssel fordult gyülekezetekhez, hogy további intézkedésig szüneteltessenek minden istentiszteletet és egyházi alkalmat. Így az Érdligeti Református Egyházközségben sem kerülnek megtartásra március 16-tól a gyülekezeti alkalmak. Az újraindulást időben és minden fórumon hirdetjük majd. Bízunk benne, minél hamarabb. Addig is kérjük imádkozzanak a betegekért, az egészségügyben dolgozókért, az aggódó testvérekért, gyülekezetünk idősebb tagjaiért, a családokért és a gyermekekért. Istentiszteleteink a facebook csoportunkban minden vasárnap 10:00-től élőben követhetőek (https://www.facebook.com/groups/131446450778362/). A mihamarabbi találkozás reményében, kívánunk sok áldást és jó egészséget minden testvérünknek.